Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Gwizdanów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem Gwizdanów

Gwizdanów,dolnośląskie

359 000 zł75 m² 4 786,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Szukasz przestronnego mieszkania z szybkim dostępem do terenów zielonych i stacji pkp? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

599 000 zł116,95 m² 5 121,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 5 pokojowe z balkonem, położone na wysokim parterze kamienicy w centrum miasta. Kamienica na przestrzeni lat przeszła modernizację : nowy dach, ocieplenie ścian oraz nowa izolacja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów(Gwizdanów + 20 km)

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do remontu, oczywiście z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernik,Głogów(Gwizdanów + 20 km)

309 000 zł53,60 m² 5 764,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z klimatem na Koperniku na ul. Herkulesa w Głogowie komfort, który odczujesz od pierwszego dnia. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł53,20 m² 5 637,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Głogów, ul. Wojska Polskiego | 299 900 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone na 4 piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum Głogów, przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 775 zł41,75 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin(Gwizdanów + 16 km)

325 000 zł47,90 m² 6 784,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47,90 m2, na IV piętrze X piętrowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Staszica. Lokal posiada 3 pokoje, widną kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarnopolska

Głogów(Gwizdanów + 20 km)

450 000 zł68,38 m² 6 580,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe, mieszkanie w domu w zabudowie szeregowej położone w Głogowie przy ul. Tarnopolskiej. Powierzchnia; 68.38 m powierzchni użytkowej oraz duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Lubin

Centrum,Lubin(Gwizdanów + 16 km)

644 000 zł71 m² 9 070,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie 71 m2 z dwoma balkonami zlokalizowane w Lubinie w domach zabudowie szeregowej, lokal składa się z pokoju dziennego wraz z kuchnią , dwóch sypialni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67 m² 5 820,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie z balkonem 67 m2 na ul. Adama Mickiewicza. Cena 390 000 zł do negocjacji. Mieszkanie składa się z: - salonu - osobnej Kuchni - 3 ustawnych pokoi - Łazienki - Balkonu -komórki.

Szczegóły ogłoszenia

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gwizdanów

Gwizdanów,dolnośląskie

185 000 zł52 m² 3 540,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - parter | 52,25 m | działka do wyłącznego korzystania Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 52,25 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gwizdanów

Gwizdanów,dolnośląskie

191 000 zł73 m² 2 609,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, spiżarki i przedpokoju. Mieszkanie położone na II piętrze 3 kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie z rozkładem 2 stronnym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij