Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Gwizdanów – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Dolnym Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, 1 000 m2, lubin, rudna, gwizdanów, 55 000,00 zł, sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 10 arów zlokalizowana około 4 km od Rudnej i 18 km od Lubina w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Strumienna

Strumienna(Gwizdanów + 24 km)

229 000 zł3 915 m² 58,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z o łącznej powierzchni 3915mkw zlokalizowaną w centrum miejscowości Strumienna (56-200). Oferta jest bardzo ciekawą propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Lubin

Centrum,Lubin(Gwizdanów + 16 km)

1 800 000 zł14 200 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna w pobliżu Lubina (woj.Dolnośląskie). Znajdująca się bezpośrednio przy drodze ekspresowej S3. Uchwalony jest plan zagospodarowania przestrzennego U9. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Wińsko

Wińsko(Gwizdanów + 25 km)

600 000 zł5 450 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. 5450 m2 usytuowana przy drodze powiatowej nr 36.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł27 175 m² 110,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Chróstniku przy ulicy Jarzębinowej. Działka numer 6 powierzchnia 2, 7175 ha w mpzp oznaczona symbolem R21 przeznaczenie podstawowe: tereny rolnicze przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Żyznowska

Wilków(Gwizdanów + 19 km)

50 000 zł840 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wilków, gm Głogów, działka budowlana, sprzedam, cena 50000 zł. Na sprzedaż działka rolno budowlana, w atrakcyjnej lokalizacji z dala od zgiełku i ruchliwej drogi. Na działce stoi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Przemysłowa

Lubin(Gwizdanów + 16 km)

1 500 000 zł8 294 m² 180,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lubin, działka 8294 m2, sprzedam, cena 1 500 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 8294 m2, położonej w Lubinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Raszowa

Raszowa(Gwizdanów + 24 km)

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane w Raszowa 255/6 o powierzchni 1000 m2 255/7 o powierzchni 961 m2 255/8 o powierzchni 1001 m2 Media prąd, gaz, kanalizacja, woda w odległości 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Chrobry,Głogów(Gwizdanów + 20 km)

5 200 000 zł11 480 m² 452,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Głogów, grunt inwestycyjny, powierzchnia 11 480 m2, sprzedam, 5 200 000 zł netto. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej będącej w użytkowaniu wieczystym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Białołęka

Białołęka(Gwizdanów + 14 km)

70 000 zł2 068 m² 33,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy do sprzedania 4 działki budowlane. Rodzaj działek; mieszkalno- usługowe Działki oznaczone na mapie obrębu Białołęka, 7 km od Głogowa. - 310/159 - 20.95 ar - 310/160 - 21.18 ar - 310/198 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Czerniec

Czerniec(Gwizdanów + 18 km)

120 000 zł14,21 m² 8 444,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod budowę mieszkaniową W miejscowości czerniec, gmina Lubin! Nieruchomość gruntowa usytuowana w pobliżu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, lasów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gwizdanów

Gwizdanów,dolnośląskie

45 500 zł13 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam dwie działki budowlane w miejscowości Gwizdanów gm. Rudna o powierzchni 13 arów każda. Działki usytuowane w pięknej okolicy pod lasem, na osiedlu domków jednorodzinnych, dojazd.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku